Святкові страви до Вашого столу від мережі магазинів Країна Край

Приєднуйтесь до нас

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах та своєчасно отримуйте свіжі новини і акційні пропозиції

Компанія "Країна & Край" запрошує до співробітництва впевнених у своїх силах і кваліфікації фахівців із профільною освітою, котрі мають успішний досвід роботи.

Ми прагнемо до створення найкомфортніших умов праці для всіх своїх співробітників. Знаємо, що почуття впевненості у своєму майбутньому, командний дух та приязне середовище не лише суттєво підвищують виробничу ефективність та віддачу кожного співробітника, але й сприяють максимальному розкриттю Ваших талантів і здібностей.

Якщо Ви маєте необхідні знання та хотіли б долучитися до нашої команди, реалізувавши себе в сфері торгівлі та її розвитку - ми будемо раді вітати Вас серед співробітників нашої компанії.

Ми уважно розглядаємо кожне отримане резюме, після чого кандидати, які нас зацікавили, запрошуються до офісу компанії на співбесіду, що проходить у кілька етапів. Кандидати, що продемонстрували найкращі результати, одержують відповідне запрошення на роботу в компанії.

Ми готові запропонувати Вам достойний компенсаційний пакет і привабливі перспективи професійного росту. Будь ласка, надсилайте свої резюме відповідно до відкритих вакансій компанії разом із супровідним листом.

Ми чекаємо їх за адресою електронної пошти: cv@krai.com.ua або за факсом (+380 44) 496-13-13.
Також дані про себе Ви можете залишити заповнивши форму on-line.


Поля відзначенні * обов'язкові до заповнення.
 
 
 
 
calendar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Введіть код перевірки:
...